Новини та оголошення

Згідно  до постанови  Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2007 р. № 150 “Про затвердження Порядку виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування ” внесено  зміни, що до виплати компенсації, а саме, грошова компенсація за путівку та за самостійне лікування нараховується і виплачується в таких розмірах: особам з інвалідністю I та II групи - 75 відсотків, III групи -50 відсотків розміру середньої вартості санаторно-курортної путівки для загального захворювання, що обчислюється з розрахунку 35 відсотків розміру одного прожиткового мінімуму, для осіб, які втратили працездатність,станом на 01.01.2018 року а саме:

-         для осіб з інвалідністю І та ІІ групи- становить 361 грн;

-         для осіб з інвалідністю III групи - становить 241 грн;

До уваги учасників антитерористичної операції

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 01.03.2017 № 110 ’’Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого  2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200,” якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками,

Відтепер путівки для учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа-управління –санаторій)

Людина зможе самостійно обирати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановлених вимогам.

Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для вішкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням  з Мінфіном.

Для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортною путівкою до управління соціального захисту населення надаються:

1.Заява про взяття на облік для забезпечення санаторно-курортною путівкою за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

2.Копія паспорта;

3.Копія ідентифікаційного номеру;

4.Копія посвідчення (учасника бойових дій або інваліда війни та документ що підтверджує безпосередне залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення);

5.Медична довідка лікувальної установи за формою № 070/0.

Бажаючим оздоровитися в 2017 році, пропонуємо терміново визначитись з термінами заїздів до санаторіїв та звернутись до управління соціального захисту населення за адресою:

м.Бровари,

вул. Гагаріна 8 А,

каб. №14

Телефон для довідок: (04594)7 20 62

ПРООН, «Кока-Кола» та місцева громада відновили природне джерело в с. Літочки

опубліковано 18 лют. 2013 р., 06:52 Адміністратор домена   [ оновлено 18 лют. 2013 р., 06:52 ]

"Кожна краплина має значення" - це міжнародний проект, покликаний сприяти відповідальному ставленню до води шляхом запровадження різноманітних програм та ініціатив. Проект було розпочато у 2007 році з пілотних проектів у Туреччині, Хорватії, Румунії, Казахстані та ще шістьох країнах, що межують із Чорним морем. Успішна реалізація пілотних проектів надихнула партнерів на розробку нових проектів в Україні та Вірменії у 2008 році. В Україні "Кожна краплина має значення" реалізується з 2009 року і є спільним проектом Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та компанії "Кока-Кола" в Україні (за підтримки TM "BonAqua").

Докладніше про цю подію читайте на сайті ПР ООН