Сообщение без заголовка

опубліковано 5 лип. 2012 р., 11:25 Секретар сільради   [ оновлено 5 лип. 2012 р., 11:25 користувачем Адміністратор домена ]

                                                                        

                             Літочківська сільська рада

              Броварського  району  Київської області

 

                                 Р І Ш Е Н Н Я

     " Про надання щорічної відпустки

      сільському голові Дасіку О.В."

 

     Враховуючи заяву сільського голови Дасіка Олега Васильовича про надання йому щорічної відпустки, керуючись ст..35 Закону України " Про службу в органах місцевого самоврядування", " Регламентом роботи Літочківської сільської ради" сільська рада в и р і ш и л а:

1.Надати сільському голові Дасіку Олегу Васильовичу щорічну основну відпустку за пророблений період з 18.04.2011 р. по 17.04.2012р. тривалістю 30 календарних днів з 18.06.2012 р. по 18.07.2012 р. та додаткову відпустку

згідно ст.15 Закону України " Про службу в органах місцевого самоврядування" тривалістю 5 календарних днів з 19.07.2012 р. по 24.07.2012р.

2.Обов'язки сільського голови на період його відпустки покласти на секретаря сільської ради Кириченко Валентину Миколаївну.

3.Надати матеріальну допомогу в розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

Сільський голова                                                        О.В.Дасік

Літочки

07 червня 2012 року

№ 139 -15- 6

 

                        Літочківська сільська рада

                  Броварського району   Київської області

       

                                      Р І Ш Е Н Н Я

 

 "Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою

 щодо відведення  у власність земельної ділянки"

 

          Керуючись п.34 ст.26 Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні", Постановою КМУ № 77 від 26.05.2004 року "Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок", ст.19,22,25,29,50 Закону України "Про землеустрій",

ст.40,118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи заяви громадян Літочківська сільська рада Броварського району Київської області

 в и р і ш и л а :

 

  1.Надати дозвіл  гр. України   на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, будівництва магазину та  ведення особистого селянського господарства    в адмінмежах Літочківської сільської ради Броварського району Київської області (згідно з додатком).

        2.Рекомендувати громадянам замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

        3.Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в законодавчо визначеному порядку подати комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою.

 

        Сільський  голова                                         О.В.Дасік

с.Літочки

07 червня  2012 року

№ 140- 15- 6

 

                       Літочківська сільська рада

                Броварського району Київської області

                           Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

        Про передачу земельних ділянок у власність

             

             Розглянувши, виготовлені ТОВ "Укргеоземпроект", ТОВ "ЗемЮРКонсалтинг" та "ФОП Іващенко Тетяна Володимирівна  проекти землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян, керуючись ст.ст.12,118,121 Земельного кодексу України та п.34 ч.1ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада    в и р і ш и л а :          

 

1. Затвердити, виготовлені  ТОВ "Укргеоземпроект", ТОВ "ЗемЮРКонсалтинг" та "ФОП Іващенко Тетяна Володимирівна" , проекти землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, які були надані для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства    в адмінмежах Літочківської сільської ради в с. Літочки, Соболівка  Броварського району Київської області ( згідно з додатком).

2. Передати у  власність земельні ділянки  для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд  гр. України в адмінмежах Літочківської сільської ради селі Літочки, Соболівка  Броварського району Київської області.

3. Землевпорядній службі внести зміни до земельно-кадастрової документації.

Сільський голова                                    О.В.Дасік

с. Літочки

07 червня 2012 року

№ 141-15-6

 

 

                              Літочківська  сільська рада

                    Броварського району Київської області

 

                                       РІШЕННЯ

 

Про надання згоди на реконструкцію

та оздоблення природного джерела

 

          Розглянувши лист Київської обласної громадської організації "Наше майбутнє" про надання згоди на реконструкцію та оздоблення природного джерела та заслухавши інформацію сільського голови Дасіка О.В., керуючись ст.26, ст.26, 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.113 Земельного Кодексу  України, сільська рада в и р і ш и л а :

 

1.       Надати  Київській обласній громадській організації "Наше майбутнє" згоду на реконструкцію та оздоблення природного джерела, розташованого в с. Літочки.

2.       Дані роботи проводити за рахунок громадської організації.

3.       Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

        Сільський  голова                                О.В.Дасік

с. Літочки

07 червня 2012 року

№ 145-15-6

                                 Літочківська сільська рада

                            Броварського району Київської області

                                      Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

                         Про надання дозволу на зміну цільового

                              призначення земельної  ділянки

 

 

           Розглянувши заяву гр.України директора ТОВ "Десна-Агро" Стільця Михайла Петровича про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної  ділянки, керуючись ст.20 Земельного кодексу України та ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада в и р і ш и л а :

 

                                     

         

         1. Надати дозвіл  гр.України  Стрільцю Михайлу Петровичу  на зміну цільового призначення земельної ділянки площею 2,4290 га, що розташована в селі Літочки  по вул. Червоноармійська  і належить йому на підставі  державного акту на право власності на землю серії  ЯЖ № 333210 зареєстрованого 11.03.2008р.  із земельної ділянки для обслуговування господарських будівель і споруд   на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

      2.Проект відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, складається державною або іншою землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію на замовлення власника земельної ділянки.

         Сільський голова                                        О.В.Дасік

с.Літочки

07 червня 2012 року

№ 144- 15 - 6


Comments