Проект рішення № 3

опубліковано 19 лют. 2012 р., 05:49 Секретар сільради   [ оновлено 19 лют. 2012 р., 05:54 користувачем Адміністратор домена ]

                              Літочківська сільська рада

                      Броварського району Київської області

 

                                                                                                             Проект

                                   Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                    Про передачу земельних ділянок у власність                                                                     

 

 

             Розглянувши, виготовлену ДП "Український інститут сільськогосподарських аерофотогеодезичних вишукувань", ТОВ "Укргеоземпроект"  та ТОВ "МУК" технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян України , керуючись п.34 ч.1 ст.ст.12,118,121 Земельного кодексу  України та ст.26 п.34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська  рада в и р і ш и л а :

 

1.Затвердити, виготовлену ДП "Український інститут сільськогосподарських аерофотогеодезичних вишукувань", ТОВ "Укргеоземпроект" та ТОВ "МУК" технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва  за рахунок земель, які перебувають у постійному користуванні громадян України згідно додатку.

2.Передати безкоштовно у власність земельні ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва  громадянам України в селі Літочки  в межах Літочківської сільської ради.

3.Просити ДП "Український інститут сільськогосподарських аерофотогеодезичних вишукувань", ТОВ "Укргеоземпроект"та ТОВ "МУК"  виготовити державні акти на право власності на земельні ділянки громадянам України .

 

          Сільський голова                                           О.В.Дасік

 

Comments