проект рішення

опубліковано 19 лют. 2012 р., 23:39 Секретар сільради   [ оновлено 19 лют. 2012 р., 23:39 користувачем Адміністратор домена ]

                            Літочківська сільська рада

                 Броварського району Київської області

                                                                                                                        Проект

                                             РІШЕННЯ

 

 

Про надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо складання державного акту

на право власності на земельну ділянку для  будівництва та

обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та

 та ведення садівництва громадянам України в межах населеного пункту Літочківської сільської ради Броварського району Київської області.

 

     Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва , керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.09 року № 844 "Деякі питання реалізації права власності на землю громадян України у 2009 році" ст,ст.12,118,120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

 

                                                    ВИРІШИЛА:

 

1.      Надати дозвіл гр. України на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту  на  право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва, які перебувають в постійному користуванні в адмінмежах Літочківської сільської ради в межах села Літочки Броварського району Київської області  ( згідно з додатком).

2.      Роботи щодо розробки технічної документації із землеустрою розпочати  з укладання договору із землевпорядною організацією. яка має відповідний дозвіл (ліцензію) Держкомзему на їх виконання.

3.      Технічну документацію із землеустрою ( по угіддях) погодити із

- органом по земельних ресурсам, органом містобудування та архітектури.

4.      Технічну документацію із землеустрою подати землевпорядній організації на затвердження до Літочківської сільської ради.

 

 

 

                      Сільський  голова                              О.В.Дасік

                     

Comments